Упростите выражение:

3a (a+2) - (a+b)

+2
Ответы (2)
  1. 23 марта, 21:20
    0
    3a (a+2) - (a+b) = 3a (в квадрате) + 6 а-а-b=3a (в квадрате) + 5 а-b
  2. 23 марта, 23:26
    0
    3a (a+2) - (a+b) = 3a^2+6a-a-b=3a^2+5a-b