Представьте в виде многочлена: 2 у (х-у) + у (7 у-3 х)

+5
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 19:31
    0
    2 у (х-у) + у (7 у-3 х) = 2xy-2y^2+7y^2-3xy=5y^2-xy
  2. 2 апреля, 20:54
    0
    2 у (х-у) + у (7 у-3 х) = 2 ух-2 у²+7 у²-3 ху=5 у²-ху