Середний вик одинадцяти гравцив футбол команди 22 р. пид час гри один з гравцив пишов з поля. середний вик став 21 р. скильки рокив футболисту який пишов з поля? помогите

+1
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 17:20
    0
    X1/11=22

    x2/10=21

    x1=242

    x2=210

    242-210=32 (роки)