Упростите выражение:

(b-6) ^2-2b (-3b-6)

+2
Ответы (2)
  1. 25 февраля, 12:56
    0
    В^2-12 в+36+6 в^2+12 в=7 в^2+36
  2. 25 февраля, 14:38
    0
    = (b^2-12b+36) + 6b^2+12b = b^2-12b+36 + 6b^2+12b=7b^2+36