Под корнем квадратным: 2 в квадрате умнож. на 3 в 6 степени и умнож. на 7 в квадрате

+3
Ответы (1)
  1. 29 марта, 18:07
    0
    √2^2 * 3^6 * 7^2 = √2^2 * √3^6 * √7^2 = 2 * 3^3 * 7 = 14*27=378