Разложите на множители a в квадрате+5b-b в квадрате

+4
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 04:22
    0
    a в квадрате+5b-b в квадрате=a ²+5b-b² = (a-√ (b²-5b)) (a²+√ (b²-5b))