Sin75 градус sin15 градус

cos105 градус + cos75 градус

+3
Ответы (1)
  1. 25 мая, 10:01
    0
    1) = 1/2 (cos60-cos90) = 1/2 (1/2-0) = 1/4

    2) = 2cos90cos15=0