Реши 37:2 3/7-17,8+1 4/5

+5
Ответы (1)
  1. 13 мая, 09:21
    0
    1) 37/2=18,5

    2) 3/7=2,3333

    3) 4/5=0,8

    4) 2,3333-17=-14,6667

    5) 8+1=9