Упростить выражение

(a^5/3) ^-0.9

(a в степени 5/3) в степени - 0.9

+1
Ответы (1)
  1. 13 августа, 14:44
    0
    (a^ 5/3) ^ (-0,9) = a^ (5/3 * 9/10) = a^3/2