Упростить

(2m-3n) (5m+n) - 10 (m+n) в квадрате

+5
Ответы (1)
  1. 3 июля, 11:28
    0
    (2M - 3N) * (5M + N) - 10 * (M + N) ^2 = 10M^2 + 2MN - 15MN - 3N^2 -

    - 10 * (M^2 + 2MN + N^2) = 10M^2 - 13MN - 3N^2 - 10M^2 - 20MN - 10N^2 =

    = - 13N^2 - 33MN