0,424:10,6 + (0,1-0,0082) : 0,45

+3
Ответы (2)
  1. 15 июля, 03:35
    0
    1) 0,1-0,0082=0,0918

    2) 0,424:10,6=0,04

    3) 0,0918:0,45=0,204

    4) 0,04+0,204 = 0,244

    Ответ: 0,244
  2. 15 июля, 03:50
    0
    1) 0.1-0.082=0.0918

    2) 0,424/10,6=0,04

    3) 0,0918/0,45=0,204

    4) 0,04+0,204=0,244