5x²+2x=0 надоришить поалуста

+5
Ответы (1)
  1. 18 мая, 13:39
    0
    X (5x+2) = 0

    x=0 или 5x+2=0

    5x=-2

    x=-2/5

    Ответ:x=0; - 2/5