Упростите выражение

2 (5x - 4y + 1) - 3 (3x - 3y + 1)

+3
Ответы (2)
  1. 17 декабря, 18:32
    0
    10 х-8 у+2-9 х+9 у-3=19 х-у - 1
  2. 17 декабря, 19:39
    0
    10 х-8 у+2-9 х+9 у-3 = х+у - 1