8000/4/20-1 * (20*7-50) + 0 / (705-5) =

+5
Ответы (2)
  1. 13 июля, 01:28
    0
    8000/4/20-1 * (20*7-50) + 0 / (705-5) = 10

    1) 20*7=140

    2) 140-50=90

    3) 1*90=90

    4) 705-5=700

    5) 0/700=0

    6) 0+90=90

    7) 8000/4=2000

    8) 2000/20=100

    9) 100-90=10
  2. 13 июля, 03:30
    0
    8000/4/20-1 * (20*7-50) + 0 / (705-5) =

    1) 20*7=140

    2) 140-50=90

    3) 705-5=700

    4) 0/700=0

    5) 8000/4=2000

    6) 2000/20=100

    7) 1*90=90

    8) 100-90=10

    9) 10+0=10

    или

    8000/4/20-1 * (20*7-50) + 0 / (705-5) = 100-1*90+0/700=100-90+0=10