Помогите 9 9/20 * 2 3/5

+4
Ответы (1)
  1. 23 июля, 19:53
    0
    9 9/20*2 3/5 = 9 9/20=180/20; 2 3/5=10/3; 180/20*10/3=180*10/20*3=90/3=30