147*38-38*47=?

81*120-31*120=?

51*134+49*134=?

+3
Ответы (1)
  1. 30 января, 08:09
    0
    1) 38 * (147-47) = 38*100=3800

    2) 120 * (81-31) = 120*50=6000

    3) 134 * (51+49) = 134*100=13400