6,5-2,7=

4,3-3,5=

11,2-9,6=

33,7-4=

21-3,59=

5-0,61=

7,3-4,568=

0,16-0,0913=

+5
Ответы (2)
  1. 5 марта, 01:08
    0
    6,5-2,7=3,8

    4,3-3,5=0,8

    11,2-9,6=1,6

    33,7-4=29,7

    21-3,59=17,41

    5-0,61=4,39

    7,3-4,568=2,732

    0,16-0,0913 = 0,0687
  2. 5 марта, 03:00
    0
    1.3,8 2.0,8 3.1,6 4.29,7 5.17,41 6.4,39 7.2,732 8.0,687