4*2080:2=

9*4827:3=

6*12032-12318:6=

5*30240:2-8798=

+3
Ответы (1)
  1. 12 октября, 01:41
    0
    4*2080:2 = 8320:2=4160

    9*4827:3=43443:3=14481

    6*12032-12318:6 = 72192-2053-72192=70139

    5*30240:2-8798 = 151200:2-8798=75600-8798=66802