Верно ли равенство: 2/3:4/5=10:12 / - знак дроби!

+3
Ответы (1)
  1. 30 июля, 03:19
    0
    2/3:4/5=10:12;

    2/3:4/5=2/3*5/4=10:12 - равенство верно!

    5/6=5/6.