620*600

870*90

70070-9000

4900*20

570*60/5

49544/8

+1
Ответы (2)
  1. 21 апреля, 22:22
    0
    372000

    78300

    61070

    98000

    6840

    6193
  2. 22 апреля, 00:20
    0
    620*600=372000

    870*90=78300

    70070-9000=61070

    4900*20=98000

    570*60:5=6840

    49544:8=6193