Вычислите.

259 600/8*9-8 130/30

558 720/9*5-6 140/20

+5
Ответы (1)
  1. 9 июня, 13:07
    0
    259600/8=32450

    32450*9=292050

    8130/30=271

    292050-271=291779

    558720/9*5=310400

    6140/20=307

    310400-307=310093