У санатории видпочивало 46 жинок а чоловикив-на 7 меньше. скильки всього видпочиваючих у санатории?

+2
Ответы (2)
  1. 31 марта, 20:55
    0
    46 - 7 = 39 (ч) - мужчины

    46 + 39 = 85 (ч) - всего
  2. 31 марта, 20:55
    0
    1) 46-7=39 чоловиков

    2) 46+39=85 всього