42,165 - 22.,165 : (0,61 + 3,42) = с решением

+5
Ответы (2)
  1. 8 апреля, 17:30
    0
    42,165 - 22.,165 : (0,61 + 3,42) = 42,165 - 22,165 : 4,03 = 42,165 - 5,5 = 36,665
  2. 8 апреля, 19:00
    0
    1 действие в скобках=4,03 2. действие 22.165:4,03=5.5 3. действие 42.165-5.5=36.665