70*8-56: (235678-235670) * 70+561

+1
Ответы (2)
  1. 8 июня, 05:39
    0
    70*8=560

    235678-235670=8

    56/8=7

    7*70=490

    560-490=70

    70+561=631
  2. 8 июня, 05:56
    0
    235678-2356=212111

    70*8-56=504

    504/212111=0,002