40:10+8*5=60; 9*5-16:2=108

+3
Ответы (1)
  1. 14 июня, 11:24
    0
    40 : 10 + 8 х 5 = 60

    4 + 40 = 60

    44 < 60

    9 х 5 - 16 : 2 = 108

    45 - 8 = 108

    37 < 108