Решите уравнения:

у * (2-у) = 0

и

(с-1) * (3-с) = 0

+3
Ответы (1)
  1. 20 августа, 02:27
    0
    У * (2-у) = 0 (с-1) * (3-с) = 0

    у: 0=2-у (с-1) : 0=3-с

    на 0 дылити не можна, можна тыки 0:0

    отже у=0 отже с-1=0

    с=0+1

    с=1