11/16-3/8

5/6-5/12

4/7-8/21

17/30-4/15

+5
Ответы (1)
  1. 22 мая, 20:20
    0
    11/16-3,8=-3,1125

    5/6-5/12=0,41

    4/7-8/21=4,31

    17/30-4/15=0,3