54:9*13 = 72:8*11 = 8*8:4 = 9*9:3 = 48:2-18:9 = 64:8+84:4 = 326*1 = 754*0=

+5
Ответы (2)
  1. 3 июня, 23:48
    0
    78,99, 16, 27, 22, 29, 326, 0
  2. 4 июня, 00:02
    0
    1) 54:9*13=78

    2) 72:8*11=99

    3) 8*8:4=16

    4) 9*9:3=27

    5) 48:2-18*9=24-2=22

    6) 64:8+84:4=8+21=29

    7) 326*1=326

    8) 754*0=0