Sin (2 п+a) sin (a-п) cos (2 п-a) ctg (3 п-a) / cos (п-a) cos (а-5 п) cos (2 п+а) tg (-a-п)

+1
Ответы (1)
  1. 13 декабря, 07:54
    0
    sin (2 п+a) sin (a-п) cos (2 п-a) ctg (3 п-a) / cos (п-a) cos (а-5 п) cos (2 п+а) tg (-a-п) = sina * (-sina) * cosa * (-ctga) / (-cosa) * cosa*cosa * (-tga) = 1