У=sin (4x+п/6) найти f' (x)

+2
Ответы (1)
  1. 28 августа, 05:29
    0
    у (x) = sin (4x+π/6)

    y' (x) = cos (4x+π/6) * (4x+π/6) '=4cos (4x+π/6)