83056:40

48179:80

80630:200

216349:700

+2
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 03:33
    0
    83056 / 40 = 2076,4

    48179 / 80 = 602,2375

    80630 / 200 = 403,15

    216349 / 700 = 309,07