12³+5³*4

(10³ + 8³) / 18

+4
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 15:24
    0
    12*12=144

    5*5*5=125

    144+125+4=273

    2)

    10*10*10=1000

    8*8*8=512

    1000+512=1512

    1512/18=84