243*34-67+1098=-356+245+788 * (22*89)

+5
Ответы (1)
  1. 3 марта, 12:06
    0
    1) 243*34=8, 262

    2) 8, 262-67=8, 195

    3) 8, 195 + 1098=1106, 195

    4) 22*89 = 1958

    5) 788 * 1958=1542904

    6) 356+245=601

    7) 601 + 1542904=1543505