52 / (85/5 - (45023-45014))

+5
Ответы (2)
  1. 16 мая, 08:33
    0
    52 / (85/5 - (45023-45014)) = 6,5
  2. 16 мая, 10:48
    0
    52 / (85/5 - (45023-45014)) = 6,5

    1) 45023-45014=9

    2) 85:5=17

    3) 17-9=8

    4) 52:8=6,5