Решите уравнения.

a) y-2 1/5 = 5 2/5 б) (x-3 13/21) + 2 10/21 = 7 2/21

+4
Ответы (1)
  1. 10 октября, 18:45
    0
    А) у=2 1/5 - это десятичная дробь = 2,2; 5 2/5=5,4 у=5,4+2,2 у=7,6=7 3/5