9015-123*49+36180/30

+3
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 02:56
    0
    1) 36180/30=1206

    2) 123*49=6027

    3) 9015-6027=2988

    4) 2988+1206=4194

    Ответ: 4194