Dots trijstūris ABC AB=3, AC=4, leņķīs BAC = 60 gradusi Aprēķini malas BC garumu?

+3
Ответы (1)
  1. 5 августа, 07:30
    0
    Теорема cos:

    BC^2=AB^2 + AC^2 - 2AB*AC*cos BAC

    BC^2=9 + 16 - 2*3*4*cos 60 = 25 - 24*1/2=25 - 12 = 13

    BC = корень (13)