Viena tainstūra garums ir345cm, bet otra tainstūra garums ir par 45 cm lielāks. Tainstūra platums ir vienāds. Aprēķini katra tainstūra laukumu, ja to platums ir 20 cm

+1
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 12:52
    0
    S = a * b

    a1 = 345 cm

    a2 = 345 + 45 cm

    b1 = b2 = 20 cm

    ? - S1 un S2

    1) 345 + 45 = 390 cm - otra taisnstūra garums

    2) 345 * 20 = 6900 cm ² = 0,69 m² - v iena taisnstūra laukums

    3) 390 * 20 = 7800 cm ² = 0,78 m ² - otra taisnstūra laukums.