Vagonā iekrāva trīs konteinerus, pirms tam sverot pa diviem. Pirmo divu konteineru kopīgā masa bija 84 c; otrā un trešā - - 72 c; pirma un treša - - 80 c

Cik c ir katra konteinera masa? Kurš ir vissmagākais? Vai visu konteineru masa pārsniedz 10 tonnu, par cik?

Помогите

+2
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 21:19
    0
    k1+k2=84c

    k2+k3=72c

    k1+k3=80c

    (84+72+80) : 2=118

    k3=118-84=34c

    k1=118-72=46c

    k2=118-80=38c

    pirmais konteineris 46c, otrais 38c, trešais 34c

    vissmagākais ir trešais konteineris

    Kopā: 46+38+34=118c=11,8t

    visu konteineru masa pārsniedz 10 tonnu ...

    par 11.8-10=1.8t=18c