116 * 0,5 84 * 0,25 64 * 0,25 284*0,5 158*0,5 1008 * 0,25

+4
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 07:13
    0
    116 * 0,5=58

    84 * 0,25 = 21

    64 * 0,25 = 16

    284*0,5=142

    158*0,5=79

    1008 * 0,25 = 252