46 + 14 = 56 : 7 = 31 + 37 = 6 : 2 = 40 + 38 = 18 : 3 = 57 - 14 = 4 * 5 =

80 - 57 =

9 * 2 =

80 - 69 =

27 + 52 =

24 : 6 =

36 + 63 =

56 : 8 =

7 + 42 =

81 : 9 =

51 + 37 =

Равно?

+3
Ответы (1)
  1. 20 октября, 17:45
    0
    80-57=23 9 * 2 = 18 80 - 69 = 11 27 + 52 = 79 24 : 6 = 4 36 + 63 = 99 56 : 8 = 7 7 + 42 = 49 51 + 37 = 88