19, 5 : (3, 5 - 1 11 / 20) - 0, 555 : 0, 15

+3
Ответы (1)
  1. 19 мая, 22:01
    0
    19,5: (3,5-1,55) - 0,555:0,15=19,5:1,95-3,7=10-3,7=6,3

    1 11/20=1,55