Разложите на множители:

4-z^2-2zt-t^2

+5
Ответы (1)
  1. 26 октября, 11:57
    0
    4 - z^2 - 2zt - t^2 = 2^2 - (z + t) ^2 = (2 - z - t) * (2 + z + t)