27/34 * (5-2 7/5 * 1 1/9)

+1
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 12:50
    0
    27/34 * (5-85/9) = 135/34-255/9=3 33/34-28 1/3=3 99/102-28 34/102=-24 37/102