190,62: (8,127: (4,5 х+2,11)) = 70,6

+1
Ответы (1)
  1. 10 мая, 11:00
    0
    8,127: (4,5 х+2,11) = 190,62:70,6

    8,127: (4,5 х+2,11) = 2,7

    4,5 х+2,11=8,127:2,7

    4,5 х+2,11=3,01

    4,5 х=3,01-2,11

    4,5 х=0,9

    х=0,9:4,5

    х=0,2