156*39:9+828:6+9192

69745+208 * (2000-1945)

+4
Ответы (1)
  1. 22 марта, 05:43
    0
    1) 156*39:9+828:6+9192 = 676+138+9192=10006;

    2) 69745+208 * (2000-1945) = 69745+208*55 = 69745+11440 = 81185;