156*39:9+828:6+9192 действиями

+5
Ответы (1)
  1. 20 мая, 18:32
    +3
    1) 156*39=6084

    2) 6084:9=676

    3) 828:6=138

    4) 676+138=814

    5) 814+9192=10006