А) - 53*12 = б) 2.7 * (-0.8) = в) - 10/21 * (-3 1/2) =

+4
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 15:48
    0
    -53*12=-636

    2,7 * (-0,8) = - 2,16

    -10/21 * (-3 1/2) = 1 2/3