Сторона АВ трикутника АВС доринюэ 17 см сторона АС на 8 см бильша за ВС и 6 м менша вид АВ знайдить периметр трикутника

+5
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 10:01
    0
    1) АС=17-6=9 см

    2) ВС=9-8=1 см

    3) Р=17+9+1=27 см