570 * 409 - 43516 / 86 * 275 / 4 - 73720 / 76 + 1668 * 7 = ?

+1
Ответы (1)
  1. 24 июня, 18:01
    0
    1) 570*409 = 233130

    2) 43516/86*275/4=506 * 68,75 = 34787,5

    3) 73720/76=970

    4) 1668 * 7 = 11676

    5) 233130-34787,5-970+11676 = 209048,5